Mystical World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystical World

Büyü dünyasının gizemli buğusuna katılmaya hoşgeldin.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sarah Harmonie

2 posters
YazarMesaj
Sarah Harmonie
Hufflepuff I. Sınıf
Hufflepuff I. Sınıf

Rp Puanı : 55

Sarah Harmonie Empty
MesajKonu: Sarah Harmonie   Sarah Harmonie I_icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 12:40 pm

Karanlığın güneşten çaldığı parıltı, rüzgarın tatlı ıslıkları koskoca Hogwarts bahçesinde bir yıldızmışcasına yükseltiyordu beni, buraya yeni gelmeme rağmen herkesin gözü üzerimdeydi. Güzeldim, burdaki çoğu kişiden daha yetenekliydim, I. Sınıf olmama rağmen ve çabucak yolları çözmüştüm. Kara Göl'ün yerini biliyordum, bu harikaydı ve beni daha havalı kılıyordu!

Yatakhaneme gittim, saçlarımı koca pembe tokamla topladım, pembeli geceliklerim yanımda soluk kalıyordu, güzelliğim diğer kızları etkiliyordu. Buraya gelir gelmez ilk Seçmen Şapka'nın yanına gitmiştim, gür bir sesle haykırmıştı Hufflepuff! diye, bir çok kişiye rağmen ben Hufflepuff öğrencisi olmak istiyordum. Onlar her zaman alımlı ve güzeldir, benim gibi. Fakat benim yanımda bu kadar alımlı kalacaklarını düşünmüyorum, sıralarını çiğneyebilirim bile!

İksir dersine girdim, burası harika görünüyordu. Etraftaki örümcek ağları beni korkutmuştu fakat bu profesörün içeri girişiyle değişti! Kendimi güvende hissediyorum, sonuçta karşımda duran bir profesördü ve bana gülümsüyordu. Kıskanç slytherin öğrencilerinin yüzüme kıskançca, acımasızca baktıklarını hissettim. Bense onların en nefret ettiği davranışları sergiliyordum, onlara karşı kahkahalarla gülüyordum! Ders çıkışında karşımda iki tane Slytherin öğrencisi geldi ve bana davranışlarımı düzeltmemi istedi, açıkcası, korktum. Onlar VII. Sınıftı ve benden büyüktüler, sanırım bu okulun en iyisi değildim, bunun için önümde uzun bir yol vardı.
Tarja S. Deschoteaux
Slytherin VII. Sınıf & Admin
Slytherin VII. Sınıf & Admin
Tarja S. Deschoteaux

Rp Puanı : 100
Taraf : Karanlık Taraf!
Hayvan : Hayvanları sevmez.

Sarah Harmonie Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Harmonie   Sarah Harmonie I_icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 12:44 pm

Betimlemeler yok denecek kadar azdı, rp çok kısaydı ve okurken sıkıldım diyebilirim. Ünlem işaretlerini fazla ve gereksiz kullanmışsınız. Yinede rp yazmanız için;

# 55.
https://mysticalworld.0wn0.com

Sarah Harmonie
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sarah Harmonie
» Sarah